
Терморегулятор terneo pro unic комплеткуется рамкою з серії UNICA Schneider Electric.
Технічні дані
Межі регулювання 5..60 °С
Максимальний струм навантаження 16 А
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення 230 В ±10 %
Основні габаритні розміри 75 х 75 х 38 мм
Датчик температури внутр. і зовнішній R10-3
Програмований терморегулятор
Програматор terneo pro забезпечить підтримання різної температури протягом доби та тижня, що дозволить істотно економити електроенергію. Прості і корисні налаштування зроблять ваше перебування вдома найбільш комфортним.
Містить 3 режими управління:
— таймер (програматор),
— ручне управління,
— від'їзд.
Три режими роботи датчика:
— по підлозі,
— по повітрю,
— по повітрю з обмеженням по підлозі.
4 мови інтерфейсу: українська, російська, англійська, німецька.
Статистика енергоспоживання — 24 години, 7 днів, 30 днів і загальна.
Функції
Функція відкритого вікна — якщо температура в приміщенні різко падає, то протягом 30 хв терморегулятор автоматично вимикає нагрів.
Функція попереднього прогріву — використовуючи дані за попередні дні роботи, прилад обчислює час, за який температура досягає заданого значення. Якщо ця функція активна — нагрівання включиться заздалегідь на це час.
Функція блокування управління — для того, щоб обмежити доступ до налаштувань в громадських місцях або дітям.
Функция быстрого переноса настроек. Настройте один регулятор — скопируйте код настроек — введите в другие программаторы и они будут настроены аналогично.
Может работать с датчиками других производителей, например, Devi, Теплолюкс, Ensto, OJ. Эта функция полезна в случае замены старого терморегулятора, когда нет возможности заменить его датчик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 1 250 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

