




Електрообігрівач панельний керамічний UKROP СК330ВТ з двома ламелями з нержавійки для сушіння рушників призначений для обігріву невеликих приміщень (ванних кімнат, предбанников саун, роздягалень і т. д.) загальною площею до 6-8 кв. м.
Панель поєднує в собі всі переваги , такі як — економічність, практичність, безпека і крім того обладнана сушаркою для рушників. Це дає додаткову можливість швидкої просушки особистих речей у будь-який час при необхідності. Опалювальні панелі мають вбудований терморегулятор (або програматор), що відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Вони призначені для створення автономної системи опалення.
Вбудований терморегулятор — (мікропроцесор з термоконтроллером) призначений для управління обігрівачем, забезпечує користувачу високий комфорт, економічність і безпека.
Контроль обігріву здійснюється з допомогою двох термодатчиків:
- перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрату електроенергії, а також задавати в кожній кімнаті індивідуальну температуру;
- другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накрывании або перекиданні приладу, що дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах тощо).
Крім того контролер постійно перевіряє наявність заземлення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. Обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки температури в приміщенні, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період.
У стандартну комплектацію входить провід з вилкою.
Характеристики моделі :
- Потужність ― 330 Вт;
- Напруга і частота струму ― 220 В/50 Гц;
- Габаритні розміри,мм(ШхДхТ) ― 600х300х80;
- Площа обігріву — 6-8 кв. м.
- Робоча температура поверхні панелі ― 40-90 градусів;
- Температура повітря ― 5-35 градусів
- Маса, кг ― 6,5;
- Спосіб установки настінний;
Інструкція з налаштування вбудованого терморегулятора:
Інструкція з налаштування вбудованого програматора:
Купити доерамический полотенцесушитель UKROP СК330В в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки: Нова пошта, Інтайм, Делівері, Міст-Експрес і ін Вибір транспортної компанії і спосіб доставки до складу або до дверей клієнта обумовлюється.
Доставка за кордон.
Оплата товара можлива декількома варіантами:
-
передплата на банківську картку,
-
передплата на розрахунковий рахунок,
-
післяплата (послеплата) готівкою при отриманні товару на складі транспортної компанії або кур'єром.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 330 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Стан | Новий |
| Особливості | Терморегулятор |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
| Тип нагрівального елементу | ніхромова нитка |
| Призначення | Для ванної |
| Вибрати тип теморегулятора: | цифровий терморегулятор |
- Ціна: 2 690 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка з багатошарового гофрокартону, пінопласт.

