
NEXANS MILLIMAT/150 — двожильний нагрівальний мат для укладання під плитку (в клейовий розчин) або тонку стяжку. Складається з гріючої частини й одного монтажного дроту під'єднання. Застосовується для приміщень, у яких мінімально підняти рівень підлоги.
|
Технічні характеристики нагрівального мата NEXANS MILLIMAT/150: |
|
| • тип кабеля: | двожильний екранований |
| • номінальна напруга: | ~230 В |
| • питома потужність: | 143,7 Вт/м2 при 220 В, 150 Вт/м2 за 230 В |
| • діаметр: | 4,5 мм. |
| • мін. радіус вигину: | 5 х діаметр кабелю. |
| • холодний кінець: | 1х2,5 м, 2x1,0 мм.кв. |
|
• ізоляція: |
FEP |
| • максимальна температура: | 90 °С |
| • допустимий опір: | +10% / -5% |
| • з'єднання холодний/нагрівальний кабель: | SLIPCE/SLEEVE (безшовне, без термоусадки) |
| • сертифікований: | ISO 9001:2008 |
NEXANS Millimat ― використовується в системі тепла підлога для укладання під плитку, коли немає можливості підіймати рівень підлоги або потрібен швидкий прогрів підлоги.
Асортимент нагрівальних матів
|
Площа (Кв. м) |
Найменування |
Потужність (Вт) |
Ширина м |
Довжина: м |
Опір (Ом) |
Ціна (грн.) |
|
1,0 |
Millimat/150 150W 0,5x2 |
150 |
0,5 |
2,0 |
352,7 |
3351 |
|
1,5 |
Millimat/150 225W 0,5x3 |
225 |
0,5 |
3,0 |
235,1 |
4002 |
|
2,0 |
Millimat/150 300W 0,5x4 |
300 |
0,5 |
4,0 |
176,3 |
4611 |
|
2,5 |
Millimat/150 375W 0,5x5 |
375 |
0,5 |
5,0 |
141 |
5265 |
|
3,0 |
Millimat/150 450W 0,5x6 |
450 |
0,5 |
6,0 |
117,6 |
5856 |
|
3,5 |
Millimat/150 525W 0,5x7 |
525 |
0,5 |
7,0 |
100,8 |
6456 |
|
4,0 |
Millimat/150 600W 0,5x8 |
600 |
0,5 |
8,0 |
88,2 |
7035 |
|
5,0 |
Millimat/150 750W 0,5x10 |
750 |
0,5 |
10,0 |
70,5 |
8058 |
|
6,0 |
Millimat/150 900W 0,5x12 |
900 |
0,5 |
12,0 |
58,8 |
9036 |
|
7,0 |
Millimat/150 1050W 0,5x14 |
1050 |
0,5 |
14,0 |
50,4 |
10029 |
|
8,0 |
Millimat/150 1200W 0,5x16 |
1200 |
0,5 |
16,0 |
44,1 |
11043 |
|
10,0 |
Millimat/150 1500W 0,5x20 |
1500 |
0,5 |
20,0 |
35,3 |
13029 |
|
12,0 |
Millimat/150 1800W 0,5x24 |
1800 |
0,5 |
24,0 |
29,4 |
15108 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Частота | 50 Гц |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | для теплої підлоги |
| Напруга мережі | 220 |
| Максимальна потужність | 1800 |
| Найменування | Millimat/150 600W 0,5x8 |
- Ціна: від 7 035 ₴/секція

