




Спеціальна пропозиція для електричного обігріву великої кімнати, офісу, магазину, квартири-студії, смарт-квартири - комплектом дешевше!
За правилами теплотехніки два обігрівача ефективніше однієї такої ж потужності.
Не переплачуйте, замовте комплект з трьох опалювальних панелей на загальну потужність 2100 Вт за спец.ціною і керуйте потужністю і температурою в кімнаті одним терморегулятором.
Комплект призначений для основного електро-опалення кімнати в квартирі, приватному будинку, офісі, магазині. (Під основним мається на увазі відсутність будь-якого іншого джерела тепла).
|
Рекомендована площа в кв. м. для індивідуального опалення довгохвильового потужністю 2100 Вт, при висоті стелі 2,5 м, при -20С мороза і +20С у кімнаті. |
||||
|
Матеріал зовнішньої стіни* |
Внутрішня кімната |
Кутова кімната |
Торцева кімната |
Приватний Будинок |
|
Бетон (з/б панелі) |
27 |
25 |
24 |
- |
|
Червона цегла |
30 |
27 |
26 |
24 |
|
Білий цегла |
26 |
24 |
22 |
21 |
|
Газо-, піно-блок |
42 |
35 |
32 |
30 |
|
Глинобитна |
24 |
|||
|
Дерево |
26 |
|||
*Розрахунок зроблений на підставі багаторічного досвіду інфрачервоного електро-опалення для не утеплених стін.
Для утеплених стін площа опалення можна збільшити приблизно на 30-40%.
Для допоміжного обігріву - площу можна збільшити на 30-40%.
Для більш точного розрахунку – зверніться до нашого консультанта або відправте заявку на розрахунок:
Монтаж: у кутових і торцевих кімнатах рекомендуємо вішати панелі на зовнішні (холодні) стіни.
В комплект входить:
- панельний низькотемпературний обігрівач UKROP м700 - 3 шт,
- послуга електрика (паралельне з'єднання 3-х панелей двома кабелями по 6м кожен в один ланцюг),
- кабель та евровілка для підключення в розетку - 1шт,
- монтажний комплект: дюбеля, саморізи для настінного монтажу панелей - 3 комплекти,
- терморегулятор (за замовчуванням - механічний настінний, або інший з каталогу за доплату ),
- інструкція з гарантійним талоном.
Додатково можна замовити:
Комплект панелей соединен таким образом, что один терморегулятор управляет тремя панелями, автоматически поддерживая заданную вами температуру воздуха ,включая и выключая при этом панели. Это удобно для пользователя при обогреве одной большой комнаты, а также не нужно переплачивать за 3 терморегулятора.
Подробное описание ик панели здесь
Предлагаем на выбор один з популярных терморегуляторов (под кнопкой купить выберите вариант терморегулятора).
- CEWAL RQ01 комнатный термостат воздуха настенный механический
- МТР-2 16А терморегулятор воздуха розеточный цифровой с заземлением универсальный
- Терморегулятор электронный розеточный Terneo SRZ с таймером на 1 установку отсрочки старта и счетчиком рабочих часов, сенсорные кнопки
- Терморегулятор - программируемый Terneo pro врезной
- Terneo ax Wi-Fi терморегулятор - программатор недельный электронный врезной
- Terneo rzх - Wi-Fi терморегулятор розеточный для управления обогревателем со смартфона и интернета
Купить комплект для электро-отопления большой комнаты на 2100 Ватт с доставкой по Украине можно здесь, нажав кнопку "купить".
Доставка осуществляется по всей Украине популярными службами доставки. Возможна доставка за рубеж.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.5 кг |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 2940 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 42 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання |
| Стан | Новий |
| Особливості | Терморегулятор |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
| Тип нагрівального елементу | ніхромова нитка |
| ВИБРАТИ КЕРУВАННЯ: | Механічний терморегулятор настінний |
- Ціна: 6 330 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Коробки з багатошарового гофрокартону, пінопласт.

